Praktické fungování evropských institucí a práce v nich

Absolventky FF UK působící v institucích EU Petra Černá, dr. Markéta Franková a dr. Kateřina Kapounová představí, jak konkrétně se můžou studentky a studenti fakulty stát po ukončení studia spolutvůrci a vykonavateli evropské politiky. Přednáška bude probíhat online přes MS Teams v pondělí 12. prosince 2022 od 18:00 hod.

Propojujícím tématem setkání bude práce absolventek fakulty v institucích Evropské unie, jak se na takovou práci připravit a které kroky je možné pro získání podobné pozice podnikat již v průběhu studia. Po prezentaci každé přednášející proběhne diskuze.

Zájemci se mohou hlásit přes formulář, všem pak přijde link na připojení se k MS Teams.

Přednáška se koná při příležitosti předsednictví ČR v Radě EU.

Podrobnosti události

Začátek události