Lekce FAUST pro studenty prvních ročníků

Faust neboli FAkultní Uvítání STudentů pořádané Studentskou radou FF UK začne v 17:00 srazem u vrátnice hlavní budovy FF UK (nám. Jana Palacha 1/2, Praha 1). Na orientační akci jsou zváni všichni nově nastupující studenti FF UK.

V tomto „nejen orientačním běhu po budovách FF UK“ se studenti seznámí se svými novými spolužáky, odhalí skrytá zákoutí jednotlivých budov a také obdrží rady, jak se orientovat ve vysokoškolském a především filozofickofakultním víru událostí. Po skončení následuje neformální posezení v jednom z pražských podniků, které bude upřesněno na místě.

Na lekci se studenti mimo jiné setkají se členy studentské rady, studentskými senátory a dalšími spolužáky z vyšších ročníků, kteří budou celou lekcí provázet.

Podrobnosti události

Začátek události
4. 10. 2023 17:00
sraz u vrátnice hlavní budovy FF UK (nám. Jana Palacha 1/2, Praha 1)