Brendan Behan at 100: Legacy and New Directions

Konference s názvem „Brendan Behan at 100: Legacy and New Directions“ se uskuteční 23.–24. června 2023. U příležitosti stého výročí narození irského spisovatele a rebela Brendana Behana si konference klade za cíl zhodnotit jeho bohatý literární odkaz.

Dva dny panelů se zaměří na různé aspekty Behanova díla. Plenární přednášky prosloví prof. John Brannigan z University College Dublin a dr. Deirdre McMahon.

Součástí konference bude také večer tradiční irské hudby v pátek 23. června 2023 od 19:30 v Kavárně Liberál, kde se představí i několik písní z repertoáru Behanovy rodiny. Vystoupí česká skupina Conamara Chaos s hosty Davidem Livingstonem a Matthewem Sweneym.

Více informací naleznete na webových stránkách konference nebo ve facebookové události.

Podrobnosti události

Začátek události
23. 6. 2023 9:00
Konec události