Archiv

Dar od prof. Maghiela van Crevela je začátkem spolupráce Katedry sinologie FF UK s Univerzitou v Leidenu

Na závěr mezinárodní Letní školy čínské poezie, kterou na počátku září uspořádalo Mezinárodní sinologické centrum Chiang Ching-kuovy nadace při UK, předal prof. Maghiel van Crevel z Univerzity v Leidenu dr. Šárce Masárové vzácný dar pro knihovnu Katedry sinologie FF UK.

Na Filozofické fakultě UK se uskuteční mezinárodní konference zaměřená na čínskou, indickou a japonskou filozofii

Konference „Society for Asian and Comparative Philosophy: Philosophical Encounters“ se bude konat 16.–18. září 2024 na hlavní budově FF UK. Spolupořadateli jsou Mezinárodní sinologické centrum Chiang Ching-kuovy nadace při UK, Katedra sinologie FF UK, Ústav filosofie a religionistiky FF UK a Orientální ústav AV ČR.