VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení na Vedoucí oddělení vědy

Kdo jsme?

Do gesce Oddělení vědy spadá agenda habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, čestných vědeckých hodností, agenda hodnocení akademických a vědeckých pracovníků, oborových rad a administrativní agenda činnosti Vědecké rady fakulty.

Prostřednictvím Referátu akreditací je zajišťována agenda garantů bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů a administrativa v rámci přípravy materiálů pro institucionální akreditace.

Co bude Vaším úkolem?

• všestranné řízení oddělení: metodická činnost dané oblasti – nastavení a řízení administrativních a organizačních procesů
  • vedení a koordinace malého týmu zaměstnanců
  • koordinace činnosti s ostatními odděleními a součástmi fakulty a univerzity v rámci souvisejících agend
  • komunikace s akademiky v rámci fakulty
  • odborný dohled a zajištění plnění nastaveného ročního harmonogramu úkolů oddělení, jeho pravidelná aktualizace
  • tvorba a aktualizace podpůrných metodik a materiálů zejm. pro agendu akademických kvalifikací a správu oborových rad
  • vedení statistických přehledů, výkazů a zpráv
  • správa finančních prostředků určených pro financování realizace činnosti oddělení
  • spolupráce na organizaci Vědecké rady FF UK včetně zajišťování cest účastníkům zasedání
  • správa agendy oborových rad
  • zajišťování odměn účastníků habilitačního řízení, řízení ke jmenování profesorem a hodnotitelům pracovníků
  • práce v univerzitních informačních systémech (SIS, IS věda, WhoIS, VERSO, ESS UK)
  • práce se spisy

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

• ukončené VŠ vzdělání
  • zkušenosti ve vedoucí pozici alespoň 1 rok
  • dobrý time management a organizační předpoklady
  • odolnost vůči stresu
  • bezchybný písemný projev (vynikající znalost české gramatiky podmínkou)
  • vynikající komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování (e-mailem, telefonicky, osobně i na veřejnosti)
  • velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Office)
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • zodpovědnost, diskrétnost a loajalita
  • komunikativní úroveň anglického jazyka (B2)
  • vhled do vysokoškolského prostředí
  • velmi dobrá orientace v odborných textech (zákon, předpisy, opatření)

Co Vám nabízíme?

• práci na plný úvazek
  • stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
  • finanční ohodnocení dle Vnitřního mzdového předpisu UK
  • stravenková karta
  • příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže)
  • fakultní a univerzitní program benefitů: http://www.ff.cuni.cz/benefity

Kdy nastoupíte?

• červenec/ srpen 2024 nebo dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (min. 900 znaků, max. však 1 800) na e-mail marcela.bubelova@ff.cuni.cz nejpozději do 17. 7. 2024 a do předmětu uveďte „Výběrové řízení vedoucí OV“. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.