Inovační workshop UK: Řetězec výsledků – Jak pohlídat, že bude váš projekt mít impakt?

Workshop se uskuteční 12. prosince 2023 od 9:00 do 12:00 v Kampusu Hybernská. Workshop je určený všem podnikavým studentům (i zaměstnancům) Univerzity Karlovy napříč obory a fakultami. Workshopem provede zkušený lektor Jan Veselý. Registrovat se můžete zde.

Přemýšlíte nad dopadem svých aktivit? Snažíte se vyřešit nějaký společenský problém? Chcete se s ostatními v týmu sladit v tom, k čemu je ten celý nápad ve výsledku užitečný? Navštivte Inovační workshop UK.

Účastníci se dozví, jak lépe zachytit společenský dopad svého projektu pomocí nástroje Řetězec výsledků. Díky pochopení teorie změny přesměrují svoji pozornost z hodnocení okamžitých výstupů na dlouhodobější výsledky své práce.

Více informací naleznete ve facebookové události.

Podrobnosti události

Začátek události