Dynamika politické účasti: disciplinární poznání skrze prizma „teritoriálních studií“

Filozofická fakulta UK a Francouzský ústav pro výzkum ve společenských vědách zvou na mezinárodní doktorandský workshop „Dynamics of Political Participation: Disciplinary Knowledge through the Prism of ‚Area Studies‘“. Konference se uskuteční 26. září 2023 v Knihovně CEFRES (Na Florenci 3, Praha 1).

Na workshopu vystoupí prof. Olga Lomová z Katedry sinologie FF UK a doktorandka Anna Huláková z Katedry blízkého východu FF UK. Jednou ze spoluorganizátorek je absolventka Katedry blízkého východu FF UK dr. Lucie Drechselová, která momentálně působí na EHESS v Paříži.

Zúčastnit se lze také online, pro získání odkazu se zaregistrujte na adrese zde.

Podrobnosti události

Začátek události
26. 9. 2023 9:00 - 18:30
Knihovna CEFRES (Na Florenci 3, Praha 1)