Ve speciálním živém dílu podcastu Balast promluví prof. Tomáš Halík

U příležitosti druhého roku vysílání se fakultní podcast vydává z podpalubí svého studia do Kampusu Hybernská, kde v úterý 13. června 2023 od 16:00 bude nahrávat živě spolu s vámi. Součástí této epizody je rozhovor s prof. Tomášem Halíkem z Ústavu filosofie a religionistiky FF UK.

V rozhovoru prof. Tomáš Halík, jehož myšlenka darovala fakultnímu podcastu název, rozebere metaforu humanitních věd jako balastu, který vyvažuje společnost na rozbouřených vlnách doby. Prostor v epizodě bude patřit také studentům a jejich perspektivám, u čehož nebudou chybět speciální seriály doktoranda filozofie Marka Kettnera a kapitána florbalistů FF UK Karla Srnského.

Předchozí díly podcastu si můžete poslechnout ve webové aplikaci PodBean nebo Spotify.