Vyhlášení výsledků Ceny Pavly Lidmilové

Společnost českých portugalistů, oddělení portugalistiky FF UK a Portugalské centrum – Instituto Camões v Praze si vás dovolují pozvat na slavnostní vyhlášení výsledků 10. a 11. ročníku Ceny Pavly Lidmilové (soutěž o překlad z portugalsky psaných literatur) a valnou hromadu Společnosti českých portugalistů, které proběhnou v úterý 7. září 2021 od 17:00 v zasedací místnosti 3D (3. patro v budově D) v Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1).

Součástí programu bude také křest knihy Ukradený déšť a jiné příběhy z Amazonie (Baobab, 2021) od Reginalda Prandiho, jejíž překlad vznikl v rámci překladatelské dílny pod vedením Šárky Grauové.

Podrobnosti události

Začátek události
7. 9. 2021 17:00
Hybernská 4, Praha 1 (Kampus Hybernská, sál 3D)