Výběrové řízení na pozici Referent/ka Oddělení vědy FF UK

Kdo jsme?

Do gesce Oddělení vědy spadá agenda habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem, čestných vědeckých hodností, agenda hodnocení akademických a vědeckých pracovníků, oborových rad a administrativní agenda činnosti Vědecké rady fakulty.

Prostřednictvím Referátu akreditací dále zajišťujeme agendu garantů bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů a administrativu v rámci přípravy materiálů pro institucionální akreditace.

Co bude Vaším úkolem?

• zajišťování agendy spojené s udílením vědecko-pedagogických titulů
  • spolupráce na organizačním zajištění Vědecké rady FF UK, zejména příprava podkladů a pořizování zápisů ze zasedání vědecké rady fakulty
  • správa agendy hodnocení akademických a vědeckých pracovníků podle kariérního řádu fakulty,
  • podpora systému zajišťování kvality vzdělávací, tvůrčí a s nimi souvisejících činností a vnitřního hodnocení kvality,
  • správa agendy fakultních výzkumných center (příprava opatření, administrativní dohled)
  • správa agendy oborových rad (vedení spisu, kontrola náležitostí v SIS, metodická podpora pro předsedy oborových rad)
  • komunikace s akademiky v čj i aj (e-mailem, telefonicky i osobně)
  • práce v univerzitních informačních systémech (SIS, IS věda, WhoIS, VERSO, ESS UK apod.), práce se spisy, s předpisy a opatřeními
  • práce s webovými stránkami oddělení

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

• ukončené SŠ vzdělání
  • komunikativní úroveň anglického jazyka (minimální úroveň B1)
  • vynikající komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování (e-mailem, telefonicky, osobně i na veřejnosti)
  • pečlivost, důslednost, samostatnost, organizovanost, smysl pro detail
  • velmi dobrá orientace v odborných textech (zákon, předpisy, opatření)
  • velmi dobrá uživatelská úroveň MS Office
  • výhodou pracovní zkušenost v oboru a znalost akademického prostředí

Co Vám nabízíme?

• práci na plný úvazek v přátelském kolektivu
  • stabilní zázemí největší české humanitní fakulty
  • finanční ohodnocení dle Vnitřního mzdového předpisu UK
  • stravenkovou kartu
  • příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže)
  • fakultní a univerzitní program benefitů: http://www.ff.cuni.cz/benefity

Kdy nastoupíte?

1. října 2024 či dle domluvy.

Smlouva bude na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Pozice odpovídá úvazku 1,0 a není jí možné rozdělit na menší úvazky.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (min. 900 znaků, max. však 1 800) na e-mail miladamensikova@centrum.cz nejpozději do 22. 9. 2024 a do předmětu uveďte „Výběrové řízení referent/ka OV“. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru v září 2024.

Výhrada:

Děkan FF UK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu. Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.