VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení na pozici Koordinátor/ka a lektor/ka rozvoje pedagogických kompetencí na FF UK

Filozofická fakulta UK přijme nového kolegu/kolegyni na pozici koordinátor/ka a lektor/ka rozvoje pedagogických kompetencí na FF UK s výší úvazku 1,0 (40 hodin týdně).

Co bude Vaším úkolem?

• Spolupráce na tvorbě a realizaci systému rozvoje pedagogických kompetencí na fakultě.
  • Analýza potřeb rozvoje pedagogických kompetencí.
  • Příprava, organizace a vedení vzdělávacích programů v oblasti pedagogických kompetencí.
  • Podílení se na aktivitách ke zvyšování kvality vzdělávání na fakultě.
  • Poradenství při koncipování tzv. výstupů učení a profilů absolventů u relevantních předmětů a studijních programů.
  • Podpora networkingu a sdílení zkušeností v oblasti rozvoje pedagogických kompetencí uvnitř fakulty.
  • Spolupráce s lektory na dalších fakultách, inspirace a dialog v rámci Univerzity Karlovy.
  • Koordinování rozvoje budoucího Centra pedagogických kompetencí FF UK.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

• Vysokoškolské vzdělání (vzdělání v oboru pedagogiky, didaktiky nebo andragogiky výhodou).
  • Zkušenosti se vzděláváním dospělých výhodou.
  • Znalost ČJ a AJ minimálně na úrovni B2.
  • Komunikativnost, vstřícnost, otevřenost a kolegiálnost.
  • Systematičnost, organizační dovednosti, samostatné a kreativní řešení problémů.
  • Absolvování kurzů či výcviků v oblasti pedagogických kompetencí, supervizí či osobního rozvoje výhodou.
  • Zkušenost s prací na vysoké škole výhodou.

Co Vám nabízíme?

• Pracovní smlouva na dobu určitou, 1 rok, s nástupem 1. 10. 2024 a možností prodloužení na dobu trvání projektu (Operační program JAK, ESF+ výzva pro vysoké školy), tj. do  31. 12. 2028.
  • Zajímavou a rozmanitou pracovní zkušenost v univerzitním prostředí.
  • Podporu dalšího vzdělávání.
  • Možnost stravování v menzách UK.
  • Zaměstnanecké benefity: flexibilní pracovní doba, pět týdnů dovolené, stravenková karta, možnost využití programu MultiSport, zaměstnanecké slevy UK, příspěvek na penzijní/životní připojištění, podpora dalšího odborného vzdělávání.
  • Adresa zaměstnavatele: nám. J. Palacha 2, Praha 1

Kdy nastoupíte?

• 1. 10. 2024 nebo podle dohody

Zaujala Vás naše nabídka?

Zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na adresu andrea.hudakova@ff.cuni.cz  nejpozději do 31. srpna 2024. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ“. Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni/y do druhého kola formou osobní schůzky.

Na základě podání přihlášky do výběrového řízení zpracovává FF UK osobní údaje uchazečů v souladu s příslušnými právními předpisy a dalšími předpisy UK. Informace o zpracování osobních údajů jsou dostupné zde: https://cuni.cu/UK-9056.html