VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - PROFIL ZADAVATELE

St: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Čt: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00
Pá: 9:00 – 11:00 a 13:00 – 14:00

Výběrové řízení na pozici Odborný referent/ka Projektového a grantového oddělení ve specializaci – Projektový manažer pro evropské granty

Projektové a grantové oddělení zajišťuje servis pracovníkům a studentům fakulty při plánování a realizaci vědeckých i institucionálně-rozvojových projektů v rámci tuzemských i mezinárodních zdrojů (přibližně 200 ročně v celkovém objemu cca 400 mil.). Spolu s tím toto oddělení aktivně vyhledává grantové zdroje vhodné k financování fakultních záměrů, organizuje školení pro zaměstnance a studenty určené k získávání grantových prostředků a během realizace projektů pomáhá řešitelům dosáhnout hladkého administračního průběhu. V neposlední řadě grantové oddělení připravuje koncepce a strategie projektového financování.

Na základě výběrového řízení bude obsazena pozice referent/ka Projektového a grantového oddělení.

Co bude Vaším úkolem?

• Poskytování konzultací a administrace projektů programu Horizont Evropa v českém a anglickém jazyce.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

• Vzdělání: vysokoškolské
  • Znalost prostředí Funding and Tender Portal
  • Znalost dotačních možností rámcového programu H2020 nebo Horizont Evropa
  • Předchozí praxe na pozici s podobným zaměřením žádoucí
  • Znalost AJ na úrovni minimálně B2
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Pozitivní a aktivní přístup, ochota učit se novým věcem, flexibilita
  • Dobrá uživatelská znalost Microsoft 365 (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost univerzitního prostředí výhodou

Co Vám nabízíme?

• Zázemí největší české humanitní fakulty, pracoviště v centru Prahy, příjemné a inspirativní akademické prostředí
  • Rozmanitou práci v dynamickém a přátelském kolektivu, flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání (tuzemské i zahraniční kurze a stáže, vlastní jazykoví škola pro zaměstnance)
  • Fakultní a univerzitní zaměstnanecké benefity
  • Možnost částečného úvazku v rozmezí 0,5 až 1,0

Kdy nastoupíte?

• možné od 1.9.2024 nebo dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka?

Strukturovaný životopis a motivační dopis (cca 1/2 normostrany) zasílejte na renata.novotna@ff.cuni.cz do 12.8.2024. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ“. Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni/y do druhého kola formou osobní schůzky.