Byly zveřejněny výsledky studentského hodnocení výuky v letním semestru 2023/24

Pokud se v rámci hodnocení předmětu odeslaly slovní komentáře a vyučující na ně zareagovali, studující byli po zveřejnění výstupů informováni automatickou notifikací. Notifikace jsou zasílány všem studujícím zapsaným do daného předmětu v SIS, jelikož hodnocení probíhá anonymně a není tedy možné odeslat zpětnou vazbu jen těm studujícím, kteří slovní komentář do aplikace vložili.

V rámci přípravy publikace výstupů FF UK odpověděla na komentáře ke všem třem obecným otázkám. Podnětům uvedeným u jednotlivých předmětů i v obecných otázkách se bude dále věnovat na úrovni kateder, ústavů a vedení fakulty.

V případě, že byste měli jakékoli dotazy, náměty a podněty ke studiu nebo chodu fakulty jako takové, napište, prosím, na e-mailovou adresu info@ff.cuni.cz.