Ohodnoťte kurzy vyučované v letním semestru 2023/24. Studentské evaluace probíhají do 2. června

Po přestávce způsobené událostmi z prosince 2023 se FF UK opět vrací k pravidelným evaluacím, tedy hodnocení vzdělávací činnosti studujícími. Anonymní elektronické hodnocení kurzů probíhá od 20. května do 2. června 2024. Zpětná vazba pomáhá zlepšovat kvalitu vašeho studia i studia vašich kolegyň a kolegů.

Studenti bakalářského a navazujícího magisterského studia hodnotí kurzy v každém semestru, vždy v závěru výuky či po jejím skončení. Evaluace přinášejí jednotlivým vyučujícím, vedení kateder a ústavů i vedení fakulty důležitou zpětnou vazbu. Zvláště cenné jsou proto slovní komentáře. Studující mají možnost se vyjadřovat k jednotlivým předmětům a vyučujícím a také reagovat na otázky společné všem studujícím na FF UK.

Hodnocení probíhá anonymně a elektronicky, a to v unikátní aplikaci. Každý studující na počátku hodnocení dostane e-mailem přístupový proklik přímo do aplikace, kde se zobrazí kurzy, které měl v SIS zapsané. Může je hodnotit najednou či postupně, plně či jen částečně – rozpracovaná hodnocení lze uložit a zase se k nim vrátit.

Letos poprvé je k dispozici také evaluační aplikace, kterou si může každý studující stáhnout přímo do svého mobilního telefonu zde. Hodnotit můžete také přes webové rozhraní na stránkách evaluace.ff.cuni.cz po přihlášení údaji CAS/SIS.

Pokud ve výpisu předmětů naleznete nějakou nesrovnalost (např. špatně uvedeného vyučujícího, chybějící předmět atp.), nahlaste ji, prosím, přímo v aplikaci přes tlačítko „Nahlásit chybu“. Vynasnažíme se případné problémy operativně řešit.

Výsledky hodnocení kurzů, komentáře, reakce na společné otázky a vše, co fakultě umožňují zveřejnit Pravidla pro hodnocení vzdělávací činnosti studenty a absolventy FF UK, budou po skončení evaluací zveřejněny na hlavním webu FF UK v polovině června.