Sportovci a sportovkyně na vrcholové a výkonnostní úrovni z FF UK se mohou hlásit do nového kola stipendijního programu do 26. listopadu

Program UNIS sportovního centra Victoria MŠMT pro rok 2024 umožňuje studentům a studentkám získat stipendium, jehož cílem je pomoci skloubit studijní požadavky se sportovní přípravou a účastí na soutěžích.

Pokud sportující studenti a studentky splňují „Podmínky pro zařazení sportovců do projektu“, mohou si o stipendium zažádat vyplněním dotazníku zde. V případě výběru Radou Sportu UK budou žadatelé vyzváni k dodání požadovaných sportovních výsledků příslušné výkonnostní kategorie.

Kompletní informace s podmínkami zařazení do projektu naleznete zde. V případě dotazů se můžete obrátit na koordinátorku za FF UK Věru Hrazdírovou (vera.hrazdirova@ff.cuni.cz).