Aliance 4EU+ hledá nové studentské ambasadory

Evropská univerzitní aliance, do které patří i Univerzita Karlova, hledá dva ambasadory z každé z osmi členských univerzit. Jejich úkolem bude pomáhat zvyšovat povědomí o Alianci, její vizi a konkrétních aktivitách, do kterých se studenti mohou zapojit. Přihlášky je možné posílat do 12. listopadu 2023.

Role ambasadora znamená nejen příležitost podílet se na formování studentské komunity a jejího hlasu v Alianci, ale také řadu možností k osobnímu a profesionálnímu růstu. Na ambasadory čeká řada workshopů a dalších příležitostí k profesionálnímu rozvoji v mezinárodním prostředí. Ambasadoři navíc rozhodují o směru a charakteru projektů a aktivit, které budou v rámci svého ambasadorského působení realizovat.

Pozice je ideální pro studenty, které zajímá mezikulturní spolupráce a komunikace, ovládají angličtinu a chtějí se stát součástí jedinečné studentské komunity. Předchozí zkušenost s některým z aliančních projektů, kurzů či jiných aktivit je výhodou.

Více informací o pozici a podávání přihlášek naleznete zde.