Centrum na podporu open science UK zve na seminář o podmínkách poskytovatelů financí

Principy otevřené vědy se postupně stávají nedílnou součástí podmínek řady poskytovatelů financí na výzkum. Seminář se zaměří na to, co od nás poskytovatelé financí v této oblasti očekávají, jak dané podmínky splnit a také jakou podporu univerzita nabízí. Konat se bude v pondělí 25. září 2023 od 14:00 do 17:00 ve velké aule FF UK (P131) a bude streamovaný i online.

První část semináře se bude věnovat programu OP JAK, na kterém vysvětlíme základní pojmy a způsob plnění podmínek. V další části se pak podíváme na podmínky dalších českých poskytovatelů financí jako je TA ČR nebo GA ČR, granty Univerzity Karlovy, evropský Horizon Europe a ERC.

Seminářem vás provedou lektorky z Centra pro podporu open science UK Dagmar Hanzlíková a Žaneta Procházková.

Program (časy orientační):

14:00–14:15: