Uzávěrka studentských přihlášek do národního kola soutěže Falling Walls Lab je už 30. června

Mezinárodní soutěž se zaměřuje na mladé tvůrce, inovátory a vizionáře, kteří mají přesně tři minuty na to, aby přesvědčili porotu o svém nápadu, sociálním nebo společenském projektu či inovaci. Už 8. ročník soutěže se uskuteční 12. září 2023 v Národní technické knihovně.

Vítěz celonárodního kola získá peněžní dar ve výši 1 000 EUR a bude Českou republiku zastupovat na celosvětovém finále v Berlíně, které se pravidelně organizuje v předvečer výročí pádu Berlínské zdi. To se letos uskuteční 7.–9. listopadu 2023.

Kompletní informace o soutěži naleznete na webu soutěže Falling Walls Lab nebo si můžete přečíst zprávu od středoevropského technického institutu CEITEC.