Děkanka FF UK vyhlašuje ve středu 19. října děkanské volno pro představení kandidátů do Studentské rady

Veškerá výuka na FF UK se v tento den během konání valné hromady od 16:00 ruší. Předpokládá se, že volby budou ukončeny v 17:30. Právo volit i kandidovat má každý student FF UK.

Volby se uskuteční v místnosti P131 během valné hromady Studentského fondu FF UK, jehož je Studentská rada výkonným orgánem. Z voleb do Studentské rady vzejde 7 nových radních a 3 revizní komisaři. Dalších 5 radních pak zvolí spolkové kolegium, které zasedne do tří týdnů od konání valné hromady.

Kandidatura se podává především na místě konání valné hromady, kde proběhne i představení kandidátů. Každému kandidátovi bude během valné hromady umožněno pronést kandidátský projev o délce asi tři minuty, ve kterém bude mít možnost se představit.

Kandidaturu v nepřítomnosti na valné hromadě je možné oznámit rovněž na adresu sr@ff.cuni.cz do středy 19. října do 16:00. Taková kandidatura bude přijata, budou-li splněny všechny náležitosti (informace se brzy objeví na webu Studentské rady).